PROFIT MEDIA działa na rynku reklamy i promocji od 2002 roku. Wyspecjalizowaliśmy się w nietypowych formach reklamy zewnętrznej, głównie wielkoformatowej, drukowanej na siatce winylowej lub winylu i umieszczanej na fasadach budynków i rusztowaniach. W oparciu o najnowsze techniki reklamowe dostarczamy rozwiązań na miarę Państwa zapotrzebowań. Oferujemy naszym Klientom kompleksową obsługę kampanii reklamowych. Zapewniamy dostęp do najnowocześniejszych technologii wielkoformatowego druku cyfrowego, budowy reklam i najciekawszych lokalizacji. Jednocześnie gwarantujemy najwyższą jakość i sprawną organizację dostosowaną do oczekiwań indywidualnego klienta.

Do naszej oferty wprowadziliśmy niespotykaną spektakularną formę reklamy MEGA 3D – jest to realistyczne odzwierciedlenie Państwa produktów w mega rozmiarze nawet do kilkunastu metrów wysokości. Reklama MEGA 3D ustawiona przy trasie szybkiego ruchu lub mieście z całą pewnością wzbudzi większe zainteresowanie swojm realizmem i oryginalnością niż powszechnie spotykana reklama drukowana na płaskich nośnikach. Ponadto oferujemy reklamę Państwa produktów w wymiarze MIDI 3D (do kilku metrów wysokości) w Galeriach i punktach handlowych.

Wraz z rosnącą popularnością reklamy wielkoformatowej, dającej możliwość dotarcia do ogromnej liczby potencjalnych klientów, polecamy państwu tą formą reklamy i zapraszamy do współpracy z nami oraz kontaktu indywidualnego w celu przedstawienia oferty.